Wyniki Rajdu Zimowego 360 '2014 - Mazury, Puszcza Borecka

Trasa długa

miejsce wynik zespół zawodnicy
1

67 PK
47h53'

ACE Adventure Team

Silver Eensaar
Šárka Svobodná
Rain Eensaar
Timmo Tammemäe

2 67 PK
50h 16'
OpavaNet/Nutrend/S21

Pavel Paloncy
Kristyna Skalicka
Marek Navratil
Filip Silar

3 67 PK
50h 26'
Garmin

Ilya Stroganov
Ivan Artemenko
Aleksandr Sokolov
Olga Limonova

4

63 PK*
64h 46'

KSE On-Sight/rajdkonwalii.pl Team

Franciszek Galla
Weronika Biała
Marek Galla
Krzysztof Muszyński

5

63 PK
68h 09'

Tetrahedron

Magdalena Gruziel
Jerzy Lekki
Konrad Ciuraszkiewicz Piotr Bernhard

6

63 PK
68h 23'

alp.dp.ua.AR Team

Maksym Krasnopolskiy
Dmytro Prytula
Maryna Burchak
Yana Kulykova

7

63 PK
74h 33'

Bauhaus Navigatoria

Rafał Adametz
Paula Korowaj
Bartek Jasiński
Szymon Pietrowski

8

46 PK
76h 37'

Vajra Team

Sebastian Kołodziej
Paweł Baran
Monika Zielińska
Maciej Widera

- DNF Team 360°

Ulrike Fuhrmann
Natalia Sadowska
Maciej Bazała
Tomasz Mikulski

* - tylko 3 czołowe zespoły pokonywały etap łyżwiarski

Trasa krótka

miejsce wynik zespół zawodnicy
1 25 PK
16h 35'
Navigator

Paweł Moszkowicz
Sławomir Łabuziński

2 25 PK
16h 49'
Rajdujemy, bo lubimy

Marcin Zdziebło
Władysław Wachulec

3 25 PK
16h 56'
Team 360°

Marcin Krasuski
Sabina Giełzak

4 25 PK
17h 20'
Nonstop Adventure

Marek Woźniczka
Stanisław Odróbka

5 25 PK
18h 45'
GDSZ-Żory

Mateusz Kaźmierczak  Krzysztof Mański

6 25 PK
22h 07'
Folwark Łękuk OIL

Krzysztof Przyłucki
Jacek Bałtyn

7 25 PK
22h 58'
Boot Camp Polska

Maciej Rek
Joanna Palka

8 25 PK
24h 05'
Berlin-Moskwa Racing Team

Maciek Moskwa
Inga Wyroślak

9 25 PK
24h 34'
ZeitGeist

Fedor Morozov
Vasily Kostromin

10 25 PK
25h 03'
KSE On-Sight 2

Tomasz Gulczyński
Krzysztof Wojciechowski

11 25 PK
25h 03'
On-Sight 

Piotr Kryszak
Marta Kurek

12 25 PK
27h 00'
processum.pl

Michał Kopczewski
Wojciech Hołdakowski

13 25 PK
32h 12'
tim 2Pi/ -

Ula Trykozko
Leszek Herman-Iżycki

14 24 PK
30h 10'
Nie-znajomi

Daniel Szczepanik
Rafał Mazur

- DNF Dezzorient

 Piotr Kozłowski
Orest Kantor

- DNF Harpagan/Navigatoria

Mariusz Leśniowski
Krzysztof Pędziszewski

- DNF Kamaki Klubi/York System

Olli Ranta
Arkadiusz Recław